Warszawa, 22 czerwca o godzinie 21:00 – zapraszamy wszystkich miłośników kina do Muzeum Gazowni Warszawskiej na wyjątkowe wydarzenie – kino pod chmurką. Tym razem będziemy mogli wspólnie obejrzeć kultowy film Quentina Tarantino – „Pulp Fiction”, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Quentin Tarantino to reżyser, scenarzysta i aktor, który zrewolucjonizował kino swoją unikalną wizją i stylem narracji. Jego drugi film, „Pulp Fiction”, stał się kamieniem milowym w jego karierze, zdobywając szerokie uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Produkcja ta, pełna niezapomnianych dialogów, barwnych postaci i nielinearnie opowiedzianej historii, stała się jednym z najważniejszych dzieł kinematografii lat 90.

Wydarzenie w Muzeum Gazowni Warszawskiej to nie tylko okazja do ponownego przeżycia emocji związanych z „Pulp Fiction”, ale również możliwość spotkania się z innymi entuzjastami kina.
Film pod chmurką w Muzeum Gazowni Warszawskiej to idealny sposób na spędzenie czerwcowego wieczoru w klimatycznym otoczeniu, łącząc pasję do kina z letnią aurą. Zapewniamy, że będzie to niezapomniany wieczór pełen filmowych emocji i inspirujących rozmów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 30-lecia „Pulp Fiction” i cieszenia się magią kina pod gwiazdami.