Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w dniu 15 listopada 2019 r. darowała dwa samochody na potrzeby działania Gminnego Ośrodka Kultury w Komańczy oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Samochody zostały przekazane przez Wiceprezesa Zarządu ds. Operacyjnych Roberta Perkowskiego reprezentującego Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Prezesa Zarządu Fundacji PGNiG Zbigniewa Chmiela oraz Wiceprezesa Fundacji Wojciecha Gacę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za otrzymany dar, bez którego działalność naszego Ośrodka była bardzo ograniczona. Teraz będziemy mogli dotrzeć do szerszej ilości odbiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez nasz Ośrodek nie tylko w Komańczy – powiedziała p. Krystyna Galik-Harhaj Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury.

Kuratorium Oświaty swój dar będzie wykorzystywało w działaniu delegatury w Siedlcach.