Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dofinansowaliśmy paczki z artykułami spożywczymi oraz środkami ochronnymi, które trafiły do kombatantów z Lubelszczyzny i Podkarpacia. Do podarków został dołączony list z życzeniami od Wicepremiera, Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina oraz kartki świąteczne przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu.
W Fundacji PGNiG głęboko wierzymy w to, że pamięć o historii i szacunek do bohaterów mają istotny udział w przekazywaniu dobrych wzorców młodym pokoleniom. Od lat angażujemy się w działania pomocowe dla środowisk kombatanckich. Mam nadzieję, że dzięki inicjatywie Stowarzyszenia „Odra-Niemen”, zbliżające się święta będą dla tych osób wolne od trosk, spokojne i co najważniejsze – bezpieczne – zaznaczyła Karolina Dłuska, Prezes Fundacji PGNiG. – To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam osobiście gościć w domach osób tak bardzo zasłużonych dla naszego kraju. Nie tylko po to, by przekazać przygotowane paczki i świąteczne życzenia, ale także słowa wdzięczności za ich odwagę i poświęcenie w walce o naszą wolność – dodała Prezes.